Ostateczny przewodnik, aby wybrać najlepsze żeberka BBQ

Czy szukasz najlepszego przepisu na dobre żeberka? Jeśli tak, to jesteś na dobrej drodze. Jest to najprostszy sposób, aby grillować dobry posiłek. Oto ostateczny przewodnik po wyborze najlepszych żeberek z grilla.

Najważniejszą rzeczą w doskonałym żeberka z grilla jest marynowanie. W tym celu należy wymieszać sól, pieprz, chili w proszku i czosnek. Marynuj żeberka przez 12 do 24 godzin. Po tym czasie połóż je na węglu drzewnym i przykryj na 10 do 15 minut. Jeśli grillujesz je bezpośrednio, wtedy proces jest taki sam.

Następnie należy dodać trochę rub. Do tego trzeba wymieszać niektóre zioła, przyprawy i jakiś sos. Wymieszaj je i użyj go do pokrycia żeberek przez co najmniej godzinę.

Następnym krokiem jest gotowanie żeberek. Możesz użyć węgla drzewnego lub gazu. Jeśli używasz węgla drzewnego, to trzeba umieścić go w centrum grilla. Jeśli używasz gazu, to musisz ustawić go w centrum grilla. Umieść żeberka i pozostaw je na 10 do 15 minut.

Po tym, umieścić pokrywę i pozostawić na kolejne 10 do 15 minut. Następnie trzeba wyłączyć grill. Do tego procesu można również użyć piekarnika. W tym przypadku musisz umieścić je w środku piekarnika i pozostawić na 30 minut.

Na koniec umieść żeberka w naczyniu do serwowania i możesz się nimi cieszyć.

Wnioski:

Tak więc, to jest pięć ważnych kroków, aby zrobić najlepsze żeberka z grilla. Teraz nie musisz czekać na następny dzień, aby zjeść to pyszne danie. To jest ostateczny przewodnik, aby wybrać najlepsze żeberka BBQ.