Producenci

SMOLIK

Firma Smolik to lider na rynku europejskim w produkcji foremek, wykrawaczy do ciastek i dekoracji z warzyw i owoców. W swojej ofercie posiadamy całą gamę foremek i wykrawaczy. Wszystkie produkty odznaczają się najwyższą jakością.

 

BLEX

Czeska firma BLEX jest producentem przyborów kuchennych od prawie 100 lat. Zaopatruje w swoje wyroby wiele firm w ponad 50 krajach świata. W gamie produktów znajdują się między innymi różnego rodzaju sitka i cedzaki, a także formy do pieczenia i foremki do ciastek pokryte nieprzywierającą, teflonową powłoką. Materiały do produkcji wyrobów są dostarczone przez znane i cenione przedsiębiorstwa ze Stanów Zjednoczonych, Anglii i Niemiec. Wszystkie produkty cechuje najwyższa jakość wykonania i są one przystosowane do kontaktu z żywnością.

 

SIMAX

Produkty marki SIMAX charakteryzują się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Dzięki wysokim standardom, szkło SIMAX posiada dużą odporność na wysoką temperaturę (od -40°C do 300°C) oraz czynniki chemiczne. Produkty SIMAX są idealnie gładkie, pozbawione porów, odporne na utlenianie i neutralne względem art. spożywczych, odporne na parę wodną, kwasy, sole oraz związki wysoce zasadowe. Produkty z rodziny SIMAX to przede wszystkim wszelkiego rodzaju naczynia żaroodporne, formy do zapiekania, dzbanki, szklanki oraz filiżanki. Wszystkie produkty odznaczają się najwyższą jakością. Wyroby SIMAX nadają się świetnie zarówno do kuchenek mikrofalowych, jak i piekarników (gazowych/elektrycznych). Wszystkie produkty SIMAX można myć w zmywarkach. Świetnie nadają się do przechowywania potraw w lodówce czy zamrażania.


Zgadzam się
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce.