Realizacja zamówień

1. Zamówienia wysyłane są do 3 dni roboczych. 

2. Wysyłki, które realizowane są za pośrednictwem Kuriera InPost, są najczęściej dostarczane w ciągu 24 godzin od czasu nadania w serwisie krajowym.

 

3. Wszystkie przesyłki realizowane za pośrednictwem Kuriera InPost posiadają wykupione ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za zaginięcie i uszkodzenie.

 

4. Koszt przesyłki kurierskiej jest uzależniony od wybranej formy płatności. Koszty przesyłki kurierskiej dotyczą przesyłek dostarczanych na terenie całej Polski i nie dotyczą kosztów przesyłek zagranicznych, które są ustalane indywidualnie z klientem.

Niezależnie od ilości zamówionych produktów za przesyłkę płaci się tylko raz.

 

Sposób dostawy
Forma płatności
Koszt
Kurier InPost
Przedpłata
13,00 zł
Kurier InPost
Pobranie
16,50 zł
InPost Paczkomaty
Przedpłata
14,00 zł
Odbiór własny
Sabipol - sklep internetowy
ul. Żywiecka 5
43-356 Kobiernice
(w godz. 6:00 - 14;00)
lub
Sabipol - sklep stacjonarny
ul. Rynek 17
43-353 Porąbka
(w godz. 9:00 - 17;00)
Przedpłata, gotówka, płatność kartą
0,00 zł

 

5. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczeniu przesyłki z przyczyn uzależnionych od spedytora.

 

6 Klient obowiązany jest zbadać doręczoną przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach danego rodzaju. W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki Klient ma prawo żądać od pracownika Dostawcy spisania właściwego protokołu.

 

7. Pozostałe warunki szerzej omówione w Regulaminie.


Zgadzam się
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce.